Konzultace s dietologem

Objednání k nutričnímu terapeutovi


1/ Výběr vhodného stravovacího programu NutriCare

Na základě tělesné analýzy (změření bazálního metabolismu, tělesného tuku, beztukové hmoty, vody a minerálů v těle) Vám pomůžeme vybrat vhodný program stravování. Díky podrobným výstupům složení vašeho těla uvidíte sami, na co bude třeba se zaměřit. Zda redukovat několik kg tuku, a tedy zvolit některý z programů SLIM (A,B či C) nebo navýšit a udržet svalovou hmotu a rozhodnout se pro program ACTIVE (A,B,C či D). V případě, že budete spokojeni s výsledky tělesné analýzy a chcete se "jen" zdravě stravovat, můžete zvolit program FRESH. Dodržováním vybraného programu dosáhnete požadovaného cíle, což si opět můžete ověřit na kontrolní tělesné analýze. Na dalších konzultacích můžete sledovat, dochází-li k žádoucím změnám tělesného složení.

Ceny služeb:

  • 600 Kč/30 minut - vstupní konzultace s diagnostikou
  • 400 Kč/15 minut (krátká konzultace s diagnostikou)
  • ZDARMA konzultace a kompletní tělesná analýza při zakoupení 30 a více stravovacích dní

 

2/ Nutriční terapeuti

Jsme tu pro vás i v případě, že se rozhodnete své stravovací návyky změnit a jídlo si sami připravovat. Přijdete-li na konzultaci, poradíme vám, jak si správně uspořádat denní režim, jakou zvolit optimální fyzickou aktivitu a jak upravit pitný režim.

Ceník jednotlivých služeb:

  • 600 Kč/30 minut - vstupní konzultace s diagnostikou
  • 400 Kč/15 minut (krátká konzultace s diagnostikou)

 

Co mě čeká?

Vstupní konzultace

Vstupní konzultace zahrnuje osobní pohovor zaměřený na stravovací návyky klienta, rodinou i osobní anamnézu, fyzickou aktivitu, denní režim atd.
Provede se měření, vážení a analýza skladby těla. Tělesná analýza stanoví množství podkožního a viscerálního tuku, podíl a množství svalové hmoty v různých partiích, podíl a množství vody v těle, bazální metabolismus, celkovou fyzickou kondici. Na této konzultaci je důležité získat, co nejvíce potřebných informací, aby sestavený výživový plán byl skutečně přizpůsoben individuálním potřebám klienta.

Sestavení výživového plánu a doporučení vhodné sportovní aktivity

Výživový plán je sestaven dle denního režimu klienta. Je v něm zohledněna např. fyzická aktivita, zdravotní problémy či oblíbená/neoblíbená jídla.

Kontrolní konzultace

Účelem kontroly je analýza dosavadních úspěchů a tělesných změn. Klient se na kontrolních konzultacích naučí správnému životnímu stylu a je veden k tomu, aby si byl schopný sestavit svůj vlastní jídelníček.

Pokud máte zájem o svou analýzu těla, je nutné dodržet pár pravidel, aby výsledek byl, co nejpřesnější:

2 hodiny před měřením nejezte.
2 hodiny před měřením nepijte.
Pokud máte konzultaci v ranních hodinách, přivstaňte si a nasnídejte se dříve, ale snídani nevynechávejte.
Odložte kovové šperky.
Na konzultaci zahrnující tělesnou analýzu přijďte v den, kdy nemáte menstruaci.