Zkušenosti a názory

Zkušenosti klientů

 • Jiří J.

  Dobrý den, po několika dnech jsem se konečně dostal ke svým mailům a velmi rád posílám pochvalu od manželky za oběd - (Skandinávské hovězí maso s opékanými bramborami a kysanou smetanou). Říkala, ze to bylo opravdu výborné, takže s potěšením posílám vašemu týmu velkou pochvalu. Dodatečně také děkuji za pomoc s rychlou objednávkou po telefonu minulý pátek. Mám teď bohužel stále velmi hektické období a několik posledních týdnu je to dost náročné, tak jsem moc rád, když mohu takto narychlo zavolat a ve stresu neřešit objednávku přes web. Přes víkend je to klidnější a se systémem se mi pracuje dobře, jen si stále nemohu zapamatovat těch magických 15 hodin, abych objednávky případně upravil, takže občas přijdu o jídlo, ale už se to lepší :) Děkujeme Jiři J.

 • Patrik Š.

  Vážení,

  bohužel jsem opět dnes nedostal objednaný jídelníček a v tašce našel zřejmě "náhradu", která k mému programu "údajně" nelze objednat. Místo hovězího vaječná omeleta. Že bych opět nešikovně procházel svůj profil v klientské zóně? Situace se opakuje již po několikáté a já nehodlám plýtvat trpělivostí...

 • Jitka H.

  Nedá mi to a rozhodně Vám musím "vyseknout" poklonu. Již druhý týden si užívám naprostou havaj v podobě pěti jídel denně. Když jsem jídlo objednávala minulý měsíc, ani by mě nenapadlo, že od mého posledního objednání budete zase o výrazný kus dál. Jídlo je prostě úžasné!!!

  Nevím, jak to dokážete, ale mně se zdá, že při každé další mé objednávce posouváte pomyslnou laťku o výrazný kus výš!
  Jen tak dál, já jsem opět úplně nadšená. Už teď uvažuji o objednání i dalšího měsíce, včas se ozvu. Debužíruju si tady a váha jde dolů. To je neuvěřitelné.
  Díky moc! Skvělá práce!!!

 • Alexandra

  "chtěla bych ještě jednou poděkovat za možnost vyzkoušet produkty VIP slim , bylo to úžasné, naučila jsem se zmenšit porce, kombinovat nezvyklé, jíst pravidelně a při malém množství jídla být zasycena . Za celou dobu jsem měla chuť na sladké 3x a to jen tím, že mě rozzuřili blízcí :-) pomazánky skvělé, saláty úžasné., prostě celkově pochvala s hvězdičkou"

 • Eva

  "moc vám za všechno děkuji, za vaši vstřícnost a velmi milé a profesionální jednání, kuchařům za úžasné dobroty, nebylo jediné sousto, které by mi nechutnalo, vážně skvělé... a kurýři byli taktéž velmi milí, moc vám za to všem děkuji, ale teď si už musím vařit sama, když mám tu vaši úžasnou kuchařku"

Zobrazit všechny zkušenosti klientů